نکات عکاسی فضای باز
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
 چه تمهایی دارید؟
از طریق پیج آتلیه میتونید تم ها را مشاهده کنید
 عکسها را کی تحویل می دهید؟
پروسه تحویل ما حدودا یکماه است، بعد از انتخاب شما مرحله طراحی و مرحله چاپ و در نهایت آلبوم با شاسی و آرشیو (در صورتی که آلبوم با جلد اختصاصی سفارش داده باشید) حدودا یکماه به این تایم اضافه می شود.
فایل هم می دهید؟
 همون عکسهایی که چاپ می¬کنید رو برای استفاده فضای مجازی ، اینستاگرام و داخل کامپیوتر بهتون می دیم.
 کلیپ هم می زنید؟
بله
آلبوم هم دارید؟
بله. وقتی تشریف آوردین برای انتخاب عکس، همکارم کامل آلبومها و مدلها رو بهتون معرفی می کنند، از آلبومهای آماده تا آلبومهای سفارشی فانتزی و اختصاصی
 اونجا بهداشتی هست؟
بله، خیالتون بابت بهداشت کاملا راحت باشد. بین هر تایمی محیط تهویه و وسایل و لباس هایی که مشتری قبلی باهاش در ارتباط بوده کاملا بوسیله الکل و بخار ضدعفونی می شود.
 اونجا گرم هست؟
بله خیالتون از بابت گرمایش و تهویه هوا راحت باشه.در صورت نیاز بیشتر به گرما وسایل گرمایشی کوچک که نزدیک کوچولوها مخصوص نوزادان قرار بدیم هست.
 فرزندم شیطونه با بد قلقه میتونید ازش عکس بگیرید؟
خیالتون راحت باشه. عکاسای ما تخصصشون در آرام کردن، خندوندن و عکس گرفتن از بچه های بدقلقه.
 عکاسی چقدر زمان میبرد؟
بستگی به نیاز شما و تعداد عکس های مدنظرتون، زمان در نظر گرفته می شه.
چندتا عکس میگیرید؟
باز بستگی به نیاز شما داره ولی ما همیشه یک یا دو پوزیشن بیشتر از درخواست شما عکاسی می کنیم که انتخاب شما راحتتر باشد.
خودمون هم می تونیم باهاش عکس بگیریم؟
بله حتما، اتفاقا اینجا چند دست لباس ست مادر-فرزندی هم داریم که می تونید با پدرش ست کنید و با دکورهای خانوادگی عکس بگیرید. همکارانم در مورد لباس های خودتون و عکس های مدنظرتون مشاوره کامل را بهتون می دهند.
 تیم عکاسی خانم و ادیتور خانم دارید؟
بله تیم عکاسی ما و ادیتورهای ما و پرسنل چاپ و دفتر همه و همه خانم هستند و خیالتون از بابت امنیت عکسهاتون راحت باشه.
 چندمدل لباس دارید؟
همه لباسهای ما داخل سایت و هایلات پیج موجود می باشد و می توانید آنها را مشاهده فرمایید.
 تو شرایط کرونا شرایط عکاسی چجوره؟
تو شرایط کرونا تایم های عکاسی طولانی تر شده و قبل و بعد از هر عکاسی تهویه هوا و ضدعفونی محیط و وسایل استفاده شده بصورت کامل انجام می گیره. تمامی لباس ها هم توسط بخار ضدعفونی و اتو می شوند پس خیالتون از بابت بهداشت محیط کاملا راحت باشه.
 طریقه نوبت گیری چگونه است؟
دوست عزیز شما می توانید از طریق سایت نوبت خود را انتخاب کنید و بعد از پر کردن فرم مشخصات خودتون و پرداخت بیعانه نوبت خود را رزرو نمایید یا از همکارانم در بخش رزرو نوبت بخواهید تا رزرو نوبت را برای شما انجام بدهند و شما مبلغ بیعانه را به کارت درج شده واریز نمایید.
بهترین زمان عکاسی چه زمانی است؟
بهترین زمان عکاسی نوزاد زیر ۱۵ روز می باشد به دلیل خواب عمیق تر و انعطاف پذیری بیشتر، بنابراین نوبت نوزاد خود را قبل از بدنیا آمدن رزرو کنید که ما شرمنده شما نشویم.
-بهترین زمان عکسبرداری کودک هفت ماهگی می باشد بدلیل اینکه هم می تواند به خوبی بنشیند، هم جثه او مناسب عکس های لخت می باشد و هم تحرک و شیطنت کمتری نسبت به یک ساله ها دارد بنابراین زیباترین عکس های کودکی در این تایم گرفته می شود.
-بهترین زمان عکاسی خردسالان زمان تولد هر سال آنها می باشد به اضافه مناسبت هایی که در آلبوم کودکتان خاطره های شیرینی بجای می گذارد مثل نوروز- کریسمس- یلدا و …
-بهترین زمان عکاسی بارداری ماه هفتم می باشد چون هم شکم زیاد بزرگ نیست و فرم بدن زیباتر می باشد و هم انعطاف بدن شما بسیار بیشتر از ماههای بعدی هست بنابراین عکاسی زیباتری را می توان گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *