عکاسی خردسال
۲۱ دی, ۱۳۹۹
نکات عمومی عکاسی
۲۱ دی, ۱۳۹۹
عکسهای دوران بارداری یکی از نابترین عکسهایی است که شما میتوانید به یادگار داشته باشید و هر بار با دیدنشان حس لطافت و حس عمیق مادر بودن را دوباره تجربه کنید بهترین زمان برای عکاسی بارداری ۷ ماهگی بارداری میباشد به علت اینکه بدن فرم زیباتری دارد و مادر میتواند برای ژست های مختلف انعطاف بیشتری داشته باشد
-برای عکاسی بارداری می توانید عکس های مورد علاقه ی خود را در نظر بگیرید همکاران ما مشاوره کامل را در مورد سلایق شما به شما می دهند.
-برای عکاسی بارداری می توانید از لباس های بارداری موجود در آتلیه استفاده کنید، همکاران ما قبل از تایم عکاسی مشاوره های کامل را در مورد لباس ها و ست کردن آنها با لباس همسرتان به شما خواهند داد.
-وسایلی مانند اسباب بازی، عروسک، استند اسم، گیفت، دیتیل و وسایل تزئیینی اتاق کودکتان، عکس سونوگرافی و کفش و پاپوش می تواند خاطره خوبی در عکسها بجا بگذارد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود بیاورید.
-حلقه ازدواج پدر و مادر می تواند به عکس جلوه های زیبایی بدهد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود داشته باشید.
-لطفا تغذیه شیرین و مورد علاقه خودتان را همراه بیاورید که در صورت نیاز میل بفرمایید، چون احتمال دارد تایم عکاسی طولانی شود و بدلیل تحرک داشتن شما در حین عکاسی حتما بدنتان نیاز به تغذیه پیدا کند.
-همکاران ما برای تعویض لباس و گرفتن ژست به شما کمک می کنند پس برای تایم عکاسی با خیال راحت تشریف بیاورید.
-لطفا جهت رعایت بهداشت، کفش هایی که برای عکاسی می خواهید از آنها استفاده کنید را تمیز ، مرتب و واکس زده به آتلیه بیاورید و در آتلیه آنها را تعویض کنید.
- بهترین زمان عکاسی نوزاد زیر 15 روزه می باشد بدلیل خواب عمیقتر و انعطاف پذیری بیشتر
- لطفا جهت دریافت هدیه ی نوزادتان و نوبت خود را قبل از بدنیا آمدن رزرو کنید که ما شرمنده شما نشویم.
- تاج گل سر و پارچه در رنگ های مختلف در آتلیه موجود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *