عکاسی کودک و خردسال
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
نکات عمومی عکاسی
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
عکسهای دوران بارداری یکی از نابترین عکسهایی است که شما میتوانید به یادگار داشته باشید و هر بار با دیدنشان حس لطافت و حس عمیق مادر بودن را دوباره تجربه کنید بهترین زمان برای عکاسی بارداری ۷ ماهگی بارداری میباشد به علت اینکه بدن فرم زیباتری دارد و مادر میتواند برای ژست های مختلف انعطاف بیشتری داشته باشد
-برای عکاسی بارداری می توانید عکس های مورد علاقه ی خود را در نظر بگیرید همکاران ما مشاوره کامل را در مورد سلایق شما به شما می دهند.
-برای عکاسی بارداری می توانید از لباس های بارداری موجود در آتلیه استفاده کنید، همکاران ما قبل از تایم عکاسی مشاوره های کامل را در مورد لباس ها و ست کردن آنها با لباس همسرتان به شما خواهند داد.
-وسایلی مانند اسباب بازی، عروسک، استند اسم، گیفت، دیتیل و وسایل تزئیینی اتاق کودکتان، عکس سونوگرافی و کفش و پاپوش می تواند خاطره خوبی در عکسها بجا بگذارد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود بیاورید.
-حلقه ازدواج پدر و مادر می تواند به عکس جلوه های زیبایی بدهد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود داشته باشید.
-لطفا تغذیه شیرین و مورد علاقه خودتان را همراه بیاورید که در صورت نیاز میل بفرمایید، چون احتمال دارد تایم عکاسی طولانی شود و بدلیل تحرک داشتن شما در حین عکاسی حتما بدنتان نیاز به تغذیه پیدا کند.
-همکاران ما برای تعویض لباس و گرفتن ژست به شما کمک می کنند پس برای تایم عکاسی با خیال راحت تشریف بیاورید.
-لطفا جهت رعایت بهداشت، کفش هایی که برای عکاسی می خواهید از آنها استفاده کنید را تمیز ، مرتب و واکس زده به آتلیه بیاورید و در آتلیه آنها را تعویض کنید.
- بهترین زمان عکاسی نوزاد زیر 15 روزه می باشد بدلیل خواب عمیقتر و انعطاف پذیری بیشتر
- لطفا جهت دریافت هدیه ی نوزادتان و نوبت خود را قبل از بدنیا آمدن رزرو کنید که ما شرمنده شما نشویم.
- تاج گل سر و پارچه در رنگ های مختلف در آتلیه موجود می باشد.

این روز ها منتظرم

منتظر آمدن تو …

و من

این روز ها این انتظار را به تصویر می کشم…

شما چطور؟به این فکر کردید این تجربه شیرین را توی آلبوم خاطراتتون ثبت کنید؟…

بهترین زمان عکاسی بارداری ۷ماهگیست به خاطر اینکه بدن فرم زیباتری داره و مادر میتونه برای ژست های مختلف انعطاف بیشتری داشته باشه ولی اگه دیر اقدام کردید نگران نباشید این فرصت طلایی رو از دست ندید و از عکاستون بخواهید که شرایط شما را در نظر گرفته و بهترین عکسها را براتون به یادگار بگذارد.

لباس بارداری  

میدونستید لباس چقدر  در زیبا تر شدن عکسهاتون تاثیر داره؟

در صورتی که تمایل داشته  باشیدما بهتون لباس هایی رو پیشنهاد میدیم که فرم شکمتون به خوبی نمایان باشه و براتون تعداد زیادی لباس و حریر مناسب بارداری با رنگ بندی های مختلف تهیه کردیم که قبل از تایم عکسبرداری همکارای ما در رابطه با لباسها کامل بهتون مشاوره میدند و میتونید هر لباسی که دوست  داشتید انتخاب کنید.

-از لبا س های اسپرتتون غافل نشید که میتونید کلی عکس جذاب باهاشون بگیرید .

 

 پدر ها…

میتونید متناسب با لباس هایانتخابی همسرتون پیراهن و تیشرت همراه خودتون بیارید حتی میتونید با همراه داشتن یه پیراهن سفید کلی عکس های متفاوتی بگیرید

مشاورتون برای ست کردن لباسها کامل راهنماییتون میکنند پس خیالتون از این بابت راحت باشه و هر سوالی داشته باشید میتونید قبل از تایم عکسبرداری از مشاورتون بپرسید.

دیتیل و وسایل نوزادی

مشاورهای ما کمکتون میکنند که بهترین انتخاب رو از وسایلی مانند عروسک -استد اسم-گیفت-دیتیل و وسایل تزیینی اتاق کوچولوتون-عکس سونوگرافی-پاپوش و لباس از اتاق نوزادتان برای عکسها داشته باشید.

 

میکاپ

برای تایم عکسبرداریتون با آمادگی کامل تشریف بیارید وبرای ماندگاری میکاپتون از پودر یا اسپری فیکس استفاده کنید.

 

جزییات مهم

-به جزییاتی مثل لاک ناخن و حلقه های ازدواج

-ست لباس زیرهم رنگ بدن (جک دار -همراه با بند نامرئی)برای استفاده از لباس های بارداری

-زیور آلات ظریف/متنوع و کفش هایی که قراره باهاش عکسبرداری کنید (کفش های تایم عکس برداری مجزا از کفش های بیرونی همراه خودتون بیارید)

 

هدیه به کوچولو

ممنونیم که برای ثبت لحظه های شیرین بارداریتون آتلیه شازده کوچولو را انتخاب کردید.

آتلیه شازده کوچولو برای پدر ومادر های دوست داشتنی آیندمون که تایم عکسبرداری بارداریشون با تیم آتلیه شازده کوچولو بوده ونوبت عکاسی نوزادشون رو زیر ۱۵ روز برای عکسبرداری آتلیه یا عکسبرداری داخل منزل رزرو کرده اند یک عکس ۲۰*۳۰ در نظر گرفته .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *