عکاسی کودک
۲۱ دی, ۱۳۹۹
عکاسی بارداری
۲۱ دی, ۱۳۹۹
ثبت شیطنت های فرزندتان در دوران خردسالی (از ۱ سال تا ۵ سال) یکی از بهترین هدیه هایی میتواند باشد که پدر و مادر در آینده میتوانند به فرزندشان هدیه بدهند پس ثبت خاطراتشان را عقب نیندازید
- حتما تم ها، دکورها و پوزیشن های مدنظرتان را با عکاس در میان بگذارید عکاسان ما مشاوره کامل را قبل از عکاسی به شما خواهند داد.
-لطفا با مشورت عکاس لباس اول کودکتان را قبل از عکاسی به او بپوشانید، بدلیل اینکه معمولا کودکان با تعویض زیاد لباس ها مخالفت می کنند و زود خسته می شوند، و ما در نظر داریم تایم اولیه عکاسی صرف آشنایی با محیط جدید باشد و به کودک فشار و استرس وارد نشود.
-لطفا سروقت در آتلیه حضور داشته باشید چون کودکان معمولا نیاز به آشنایی و دوست شدن با عکاسان و با محیط آتلیه را دارند پس برای داشتن عکس های شادتر و طبیعی تر از فرزندتان حتما این مورد را رعایت کنید.
-لطفا خوراکی مورد علاقه فرزندتان را همراه بیاورید چون معمولا بچه ها در آتلیه بدلیل بازی و سرگرمی در محیط شاد و جدید انرژی زیادی مصرف می کنند و حتما نیاز به خوراکی های خوشمزه دارند.
-در صورت تمایل می توانید اسباب بازی یا خوراکی های مورد علاقه اش را به عنوان جایزه برایش بیاورید تا در صورت نیاز به همکاری بیشتر کودکتان، این جوایز از طرف شما و خاله های عکاس به او هدیه داده شود. -لطفا اسباب بازی و موزیک یا فیلم و کارتن مورد علاقه اش را همراه خودتان بیاورید تا در صورت نیاز به همکاری بیشتر کودکتان از آنها استفاده کنیم.
-وسایلی مانند اسباب بازی، عروسک، استند اسم، گیفت و دیتیل و وسایل تزئیینی اتاق کودکتان می تواند خاطره خوبی در عکسها بجا بگذارد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود بیاورید.
-در صورت تمایل به عکاسی خانوادگی یا عکاسی پدر و مادر با فرزندتان ، قبل از عکاسی در مورد ست لباس و رنگ لباس و لباس های موجود در آتلیه با عکاسان ما مشورت کنید تا زمان عکاسی بهترین نتیجه را به شما ارائه دهیم.
-از حمام کردن کودک به علت خواب آلودگی و از عوض کردن برنامه های روتین کودک در روز عکاسی خودداری نمایید.
توصیه می کنیم از آرایش و سشوار ساده برای موهای خود استفاده کنید چون حس و حال طبیعی تری در عکس ایجاد می کند.
-همراه داشتن کلاه و عینک و کیف کودکتان می تواند جلوه زیبایی به عکس ها بدهد و خاطره خوبی از لوازم خودش به یادگار بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *