ttt
۲۰ دی, ۱۳۹۹
عکاسی کودک
۲۰ دی, ۱۳۹۹

عکاسی نوزاد

عکاسی نوزادی یکی از خاطره انگیز ترین عکاسی هایی است که شما میوانید داخل آلبوم روند رشد و خاطرات کودکتان آن را ثبت کنید پس این فرصت را از دست ندهید به علت محدود بودن نوبت ها حتما قبل از به دنیا آمدن فرزندتان نوبتش را رزرو کنید چون عکاسی نوزادی به علت خواب عمیقتر و انعطاف پذیری بیشتر نوزادان فقط زیر ۱۵ روزگی صورت میگیرد حتما ژست ها و پوزیشنهای مدنظرتون را قبل از عکاسی برای ما ارسال کنید تاآنها را برای شما آماده کنیم.

 
 
- لباس و بافت و اکسسوری برای نوزادان در آتلیه موجود می باشد.

 
 
- وسایلی مانند اسباب بازی، عروسک، استند اسم، گیفت ، دیتیل و وسایل تزئیینی اتاق کودکتان می تواند خاطره خوبی در عکسهایش بجا بگذارد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود بیاورید.
 
 
-حلقه ازدواج پدر و مادر می تواند به عکسهای دیتیل از دست و پای نوزاد جلوه های زیبایی بدهد پس در صورت تمایل آنها را همراه خود داشته باشید.

 
 
- لطفا حتما حتما پستونک برای نوزاد همراه داشته باشید حتی اگر پستونک را نمی گیرد، چون به نوزادان در زمان خواب حالت می دهیم و عکس می گیریم بنابراین پستونک می تواند آرامش زیادی موقع خواب به نوزادتان بدهد(ترجیحا پستونک ژله ای برای نوزادتان همراه داشته باشید).

 
 
-اگر نوزاد شما در کنار شیر مادر شیرخشک هم مصرف می کند حتما شیرخشک همراه داشته باشید چون ممکن است زمان عکاسی طولانی شود و کودکتان نیاز به تغذیه کافی برای خواب راحت تر پیدا کند.

 
 
- در صورت امکان 2 ساعت قبل از عکاسی نوزادتان را به حمام ببرید و ماساژ بدهید تا برای زمان عکاسی خواب عمیق تری داشته باشد.

 
 
-در صورت تمایل می توانید با مشورت دکتر نیم ساعت قبل از عکاسی به کودکتان چند قطره شربت گیاهی Bay Bay یا شربت دیفن هیدرامین بدهید تا خواب عمیق تری داشته باشد.

 
 
-در صورت امکان بجای پوشاندن لباس، نوزادتان را در حوله بپیچیدیا از لباسهای دکمه دار استفاده کنید تا در ابتدای عکاسی موقع تعویض لباس از خواب بیدار نشود.

 
 
-در صورت امکان حتما پدر و مادر تیشرت و شال مشکی همراه خود بیاورند. چون بسیاری از ژست های زیبا و رومانتیک خانوادگی را می توانیم با این لباس ها از شما بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *