عکاسی نوزاد
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
عکاسی کودک و خردسال
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
بهترین سن عکاسی برای کودک شما بین هفت ماهگی تا ۱ سال میباشد چون در این سن کودکان میتوانند بنشینند و در عین حال تحرک و شیطنت کمتری دارند درضمن فرم بدن کودکان تا زیر یک سالگی مناسب عکسهای لخت میباشد که میتواند جزو بهترین و زیباترین عکسهای آلبوم کودکتان باشد.
- حتما تم ها و دکورها و پوزیشن های مدنظرتان را با عکاس در میان بگذارید عکاسان ما مشاوره کامل را قبل از عکاسی به شما خواهند داد.
-اگر کودک شما در کنار شیر مادر شیرخشک هم مصرف می کند حتما شیرخشک همراه داشته باشید چون ممکن است زمان عکاسی طولانی شود و کودکتان نیاز به تغذیه کافی برای خواب راحت تر پیدا کند.
- لطفا خوراکی مورد علاقه فرزندتان را همراه بیاورید چون معمولا بچه ها در آتلیه بدلیل بازی و سرگرمی در محیط شاد و جدید انرژی زیادی مصرف می کنند و حتما نیاز به خوراکی خوشمزه دارند.
- لطفا لباس اولی که همکاران عکاس توصیه می کنند را برای اولین دکور عکاسیتان به کودکتان بپوشانید چون بچه ها تعویض لباس را زیاد دوست ندارند و با این کار از خسته شدن آنها جلوگیری می کنید.
- وسایلی مانند اسباب بازی، عروسک، استند اسم ، گیفت ، دیتیل و وسایل تزئیینی اتاق کودکتان می تواند خاطره خوبی در عکسها بجا بگذارد سپس در صورت تمایل آنها را همراه خود بیاورید.
- در صورت تمایل به عکاسی خانوادگی حتما قبل از عکاسی در مورد ست لباس و رنگ لباس با عکاسان ما مشورت کنید تا زمان عکاسی بهترین نتیجه را به شما ارائه دهیم.
- می توانید از کیف و کفش و کت و لوازم آرایش یا لباس و لوازم کار خودتان در عکسهای کودکتان استفاده کنید که عکس های بامزه ای می شوند و خاطره های جالبی را بجای می گذارند.
- همراه داشتن کلاه و عینک و کیف کودکتان می تواند جلوه زیبایی به عکس ها بدهد و خاطره خوبی از لوازم خودش به یادگار بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *